Teklif Formu

Detaylı bilgi ve fiyat almak için lütfen formu doldurun.

ALDIĞINIZ HİZMETLER İÇİN

GÖNDER

Mobil Web Sitesi ve UygulamalarMOBİL WEB SİTENİZ YOKSA WEB SİTENİZ YOK DEMEKTİR.

 

İnternete telefondan bağlananların sayısı pc-laptoplardan bağlananları geçti!  Bu yüzden mobil web sitesi yok olan şirket web sitesi yok demektir, gerçeği yansıtan bir şey.

 

NEDEN MOBİL WEB SİTENİZ OLMALI?

 

1. GÖRÜNEBİLMEK İÇİN

Web Siteniz telefonda ufacık görünüyor. Menüler ve yazılar okunamıyor. Sitede gezinmek için sürekli büyütmek, sağa-sola kaydırmak gerekli. Siteyi gezmek tam bir çile…

 

2. MOBİL WEB SİTENİZ MEVCUT WEB SİTENİZDEN ÇOK DAHA HIZLI AÇILIR

Çünkü mobil web sitesi KB(Kilobyte) olarak çok daha küçük alan kaplar ve indirmesi kolay olur! 3G hesaba katılırsa web sitesi gibi bekletmeden açılması müşterinin sıkılmaması, beklememesi, memnun kalması, kaçmaması demektir.

 

3. KURUMSALLIK VE PRESTİJ İÇİN

Mobil Web sitesi olmak Kurumsallık, müşteriyi önemseyen ve teknolojiyi takip eden bir görünüm için şarttır. Ziebart gibi dünya markası bir şirket için, bir de arabalara özel hizmet alanların kullandığı cep telefonları ve cep telefonu kullanma alışkanlıklarını düşünürseniz sizin için olmazsa olmaz bir prestij göstergesi.

 

4. LÜKS DEĞİL ZORUNLULUK

Ancak bu bir lüks değil zorunluluktur. Milyonlarca iphone, samsung galaxy, htc ve benzeri cep telefonu kullananları görmezden gelemezsiniz. Cepten görünür olmak kampanya duyuruları, bayilik aramaları, şube aramaları gibi pek çok sorguyu anında cevaplayacaktır.

 

5. HER YERDEN ULAŞILABİLMEK İÇİN

PC ve laptop gibi sadece işyerinden, evden değil restaurantta, yürürken, yataktan, metrobüsten, birini beklerken, arabadayken bile, gece-gündüz 24 saat sitenizi ulaşılabilir yapmak için!

 

6. MOBİL İNTERNET HERYERDE VE BEDAVA!

Wi-fi sayesinde AVM ler, cafeler, restaurantlarda internet var. Operatörler tüm şirketlere her sene binlerce bedava akıllı telefon dağıtıyor . Tüm akıllı telefonlarda ücretsiz 2 seneye varan internet bağlantısı var! ADSL aboneleri her yerden wi-fi ile bağlantı yapabiliyor.

 

7. OTOMATİK YÖNLENDİRME

Mobil web sitesi için ayrı isim gerekmez. Web adresinizi yazan herkes telefondan bağlanırken otomatik olarak mobil web sitesine bağlanacak.

 

8. TELEFONDAN BAKMAK PCDEN BAKMAKTAN DAHA HIZLI

Evde ya da işyerinde başınıza gelmiştir. İnternete bir şeye bakacaksanız PC yerine telefonunuzu tercih ediyorsunuz ya da siz PC den bakana kadar yanınızdaki telefondan buluveriyor aradığınızı!

 

9. HER TELEFONDAN GÖRÜLEBİLİR

Iphone uygulaması gibi sadece ıphonelardan değil tüm telefonlardan görünen bir mobil web siteniz olmalı

 

10. GOOGLE OPTİMİZASYONU İÇİN

Google optimizasyonu için mobil dizinlere kayıt önemli bir avantaj!

Sizde bu yazı hakkında düşüncelerinizi paylaşın..

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SEDA DİJİTAL

Tüm sektörlere yazılım, tasarım dijital pazarlama alanında hizmetler vermektedir.

RESİM GALERİSİ

Daha fazla resim görmek için Tıklayın

VİDEO GALERİSİ

Daha fazla video görmek için Tıklayın

© Seda Dijital 3. şahıslar tarafından kullanılamaz ve taklit edilemez.

web tasarım